Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz BBéci #78452 üzenetére

    de próbáld ki, hogy, ha nem az LFE,hanem a sima bejáratra kötöd a kombájnt, és tekergeted a fázis potmétert (vagy menüben állitgatod), mindig más távolságot fog mérni az erősítő. tök logikus sztem.

    Feltételezésem szerint a kombájn fázist állít, mégpedig úgy, hogy a távolságból(amit mérés közben fáziskülönbséggel mér meg), és a hangsebességből kiszámolja, hogy mennyi fázist kell tolnia.

    ha nincsenek azonos fázisban a hangok, akkor nem jön létre hangtér, és katyvasz lesz belőle.

    nekem egyébként el szokta találni az összes hangszóró távolságát (subét is, ha nem a sarokban van) még úgyis, hogy a front csatornákat külön elővégfok hajtja. és centire stimmel minden, össze ér a hang... úgy,hogy annyira azért nem jó az akusztikám.

    spiky03: ha rossz távolságot ad az erősítő, akkor sztem enyémnél rosszab az akusztikád (vagy az erősítőd hibás, de ez kisebb valószinűségű). ha elpakolod a hangfalakat a megfelelő helyre, akkor bizony jól kell mérjen. és sztem ilyenkor hiba állitani a távolságon...

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák