Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Sziasztok!

    Izomlázzal lenne gondom. Olyan hogy alig bírok megmozdulni napokig, minden egyes edzés után. Mint amikor kihagysz 3-4 hónapot, aztán lemész a terembe és szétcsapod magad. Na nekem ez van minden alkalommal, minden tájékon. 35 vagyok, 76 kiló. 12 éves korom óta edzek kisebb nagyobb kihagyásokkal. Viszont 23 év az 23 év. Nagyjából tudom mit csinálok. Viszonylag oda teszem magam, de inkább már egy használhatóbb szimpla sportos fizikum megtartása a cél, mint sem vakítani a strandon. 4 gyerek, munka (3 műszak), feleség, van elég bajom :U. Huszon évesen is izomlázas típus voltam, de most már egyre nehezebben viselem és jobban is korlátoz a napjaimban. Heti 3x edzek. Két részre osztott felsőtest, közte egy alsó test nap. Edzések végén lenyújtok minden megdolgozott izmot. Kiegészítő ami megy az csak fehérje napi 2x22g (bruttó 30), meg glutamin 2x5g. A glutamin inkább megszokás. Van olyan kieg ami támogathatná kicsit még ennek a lázas állapotnak a mérséklését? Vagy vitamin? Azt nem igazán szedek, csak bérest meg C vitamint ősztől tavaszig, de akkor sem szokott jobb lenni. Kajára nem tudok figyelni, csak annyira hogy étkezzek eleget. Amit eszek az viszont mindig minőségi, tiszta alapanyagokból van. Látom képes összefoglaló van :)

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák