Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani82

    senior tag

    válasz Fandango #129362 üzenetére

    Nem lettem ambassador. Team mate lettem, ami kb lofaszt sem jelentett. A havi keretemért a social media feluleteket kezeltem, ami nem nagy melo, de napi 2 poszt insta napi 2 fb plusz youtube videok forditasa, kihelyezese eleg macera.
    Szerettem volna hivatalos szponzoralt lenni, mert vicc kategoria akik jelenleg ambassadorok, kiveve a Gokler Krisztit. A tobbiek lofaszt sem csinaltak, teljesen termeszetesnek tartjak, hogy erkezika havi tobb 10k erteku cucc es ruha neha kitesznek egy szelfit es ennyi.
    Nem tudtam ezzel a csapattal azonosulni, es meg en is tobbet promoztam kvazi ingyen a myproteint az oldalaimon, mint a nagy ambassadorok.
    Csak nekik van 107.000 like facebookon. Igaz, ha rakeresel honnan jonnek a likeok akkor a 107.000-bol 90.000 arab allamok, ergo vasarolt likeok, semmit sem ernek.
    Es ez csak a jegyhegy csucsa. A GymBeam jo idoben talalt be az ajanlattal, nem volt konnyu dontes, hiszen siman lehet 2 szek kozul a pad ala esem, de nem ereztem jol magam a Myproteinnel mar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák