Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz reelc #3377 üzenetére

    Már Act 3 vége azóta, Karrozhoz vezető kastély.
    Karakterlapot egyelőre felesleges megosztanom, mert van elképzelésem róla, hogy hogyan lesz jobb, csak nem esnek azok a cuccok. :)
    Elég sok pontot beleöltem spiritbe, amikor még fagyos irányban próbálkoztam, azt mindenképp el akarom osztani majd cunning és physique között. Ez is segíteni fog, de még sajnálom rá a nullázó potit.

    Szűrésről:
    Mindenek előtt köszönöm a tippet, a következő alkalommal kipróbálom!
    Ezek szerint ugye az első kettő oszlop kiszűri, amit mindenképp akarok látni, a többi oszlop meg ezekhez tesz hozzá?
    Tehát például első kettőben csak a kéket és a gatyát pipálom, a sokadikban meg még hozzá a pierce-et. Ebben az esetben látni fogom a kék gatyákat és minden mást is, ami pierce sebzést ad?

    Most 7M körüli pénz van a karaktereknél. A 2 raktárosnak unlockolva az ultimate (hogy pénzt tudjanak cserélni + 5 bag), és minden raktár tab is elérhető náluk.
    Így hogy csak MI-t és duplikált kéket adok el (duplikált lilát zúzom dinamittal), óránként 3-400k jön be. Ebbe belenyugodtam, mert nem szeretek 10 percenként zölddel tele zsákokkal hazabandukolni, elveszi a pörgős játékélményt.

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

Új hozzászólás Aktív témák