Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Vikthor #3375 üzenetére

    Nekem megvan, egyeztetünk Discordon szombaton. Jó?

    (#3376) FehérHolló: Na, szépen eljutottál idáig. A lifeot próbáld kicsit fentebb tornászni, mert nagyon kevés Ultihoz. Főleg azzal a karival.
    Ha gondolod linkelt be a Grimtoolsba, hogyan is fest most. :)

    Látnod kell a zöldeket (Rare). Állítsd be a sebzés fajtát, ill. pipáld be a Resistancest.
    Így látni fogod azokat a zöldeket, amik megfelelnek az adott sebzésnek, vagy van rajtuk resist.

    Szerintem így állítsd be:
    Quality: Raretől pipa mind
    Type pipa mind (gondolom nem csak gyűrű kell, bármi jól jöhet akár másik karinak is).
    Damage: Pierce de szerintem a Physicalt is pipálhatod mellé.
    Character: Resistances
    Az utóbbi kettővel a zöldeket szűröd.
    Kékre, lilára nincs hatással, mert az első oszlopban bevan pipálva, hogy mindig látszódjanak.

    Nem biztos, hogy jó ötlet ennyire (sebzésfajta, ill resist) leszűrni 2 okból is: egyrészt bármi jól jöhet következő kariknak (persze ez nem azt jelenti, hogy minden szemetet megtart az ember), másrészt kevesebb loot, kevesebb felesleges dolgot tudsz majd eladni.
    Sok pénzbe kerül a magasabb szintű cuccok legyártása, a receptekből megvenni amiket eladnak (Vineltonnál igen sok pénzt ott lehet hagyni, már nem emlékszem, de olyan 8 milliót biztosan), és ugye az FG kieg óta a másik karinak is átadható a gold.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák