Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz #64052736 #75228 üzenetére

    Vennék a helyedben egy kopott M430-at 10k-ért, aztán hátha működik (nyilván ilyen áron benne van, hogy bebukod, úgyhogy jobb személyesen is megnézni, tesztelni): [link] Viszonylag jó a GPS és a csuklós pulzusmérése is, az egyedüli hibája a 3-4 óra üzemidő. Bár te tudod, hogy mire van keret. A telefonnal az a baj, hogy bármilyen pántot veszel, valszeg karcolódni fog a kijelzője vagy a portól és mocsoktól vagy a kulcstól, amit mellé raksz. Illetve az olcsó telefonoknál nagyon gyenge a GPS, teljesen használhatatlan. Én Samsunggal próbálkoztam anno és az Adidas alkalmazásával, az volt, ami tudott másodperces frissítést, de így is használhatatlan volt. Olyan is volt vele, hogy dupla távot mért. Telefonoknál a 60-80k felettieknél van tűrhető GPS. Egy időben direkt nézegettem a chipeket, hogy melyikben lehet jó, de nincs olyan olcsón, legalábbis akkor nem volt 8 éve. Használt Samsung Galaxy vagy Iphone viszonylag frissebb modell, ami esetleg, de azoknál meg már nincs OS support, mert általában néhány év alatt kipörgetik, meg az aksit is leszabályozzák. Tervezett elavulás... Meg hát a használt piacon telefont venni az ilyen no-go, a legnagyobb része hamis vagy lopott. Nyűgöt én nem tapasztaltam az órámmal. Mármint ez Suunto Ambit 3R, párszor leejtettem van néhány karc rajta, szíjat cseréltem, de ezt leszámítva 5+ éve teszi a dolgát, és messze jobb, megbízhatóbb, mint a mobilos GPS volt.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák