Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Én ma úgy döntöttem, hogy kinyírom magam. Csak a szokásos nem bírok nyugton maradni, de igyekszem az ilyet havi egy alkalomra redukálni, mert még nagyon nem bírja a szervezet... Toltam edzést 175-180 körüli pulzussal. [link] A tempó még elég halvány, 5:06 volt a legjobb km, és az is pihenten, átlagban az erősebb km-ek 5:30, 175 körül voltak, de elég ingadozó volt, részben a terep miatt is. A lábfej zsibbadás most 8k-nál jött elő, és valami furcsa alsó vádli jellegű feszüléssel párosult. Olvastam tegnap másnál is egy fórumon, hogy ugyanígy volt neki, és nyújtásra javult, úgyhogy az a következő, amit kipróbálok. Olvastam valami olyat is, hogy az izompólya "összemegy", és amiatt nem tud rendesen kitágulni az izom, és hogy az is okozhat ilyesmit, és masszázzsal, meg talán hengerezéssel javítható. A cipő meglazítása és a nagyobb zokni is úgy tűnt, hogy valamit használ rá. Az intenzitástól és a hőmérséklettől talán nem függ annyira komolyan. Egyelőre ennyi. Reménykedek, hogy találok rá megoldást, egyelőre henger vétele, diozmin kúra, dinamikus nyújtás, amiket beterveztem a témában, hátha valamelyik beüt neki.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák