Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz tomcica #35604 üzenetére

    Egyetértek, felesleges az FB meg a Strava, amikor blogod is van :)

    Az egyik legjobb dolog, ami velem történt az utóbbi években, hogy töröltem magam FB-ről. Komolyan.
    Igaz azóta újraregisztráltam (röstellem, de álnéven), de összesen hat ismerősöm van, köztük a Feleségem (napközbeni levélváltásra ez bizonyult a leghatásosabb csatornának) és külföldre szakadt Barátok (Messengeren jobb a hanghívás minősége, mint pl. Skype-n).
    Továbbá kényelmes, ha olyan helyre akarok regisztrálni, ahol nem kívánom a személyes adataimat megadni.

    Éppen ezért számomra emberi ésszel felfoghatatlan, hogy tud valaki órákat lógni FB-n (ahelyett, hogy itt lógna PH-n, ahogy én is :) )

    A sporttevékenységeimet (futás, napi bringázás) viszont becsülettel vezetem. Egyfelől, mert jó néha visszanézni, honnan indultam (és még jobb lesz visszanézni akkor, ha már nem csak szájjal fogok futni, s visszatérek a fejlődés útjára), másfelől, mert adatbuzmániás vagyok; amint bele fogok valamibe, azt nekem folyamatosan elemeznem kell és/vagy valamilyen táblázatot kell mellé csinálnom :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák