Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t1

    addikt

    válasz bandus #16663 üzenetére

    Nem tudom mit dolgozol csak a sajàtomat írom le, nekem 9-22h tart a műszak, szakàcs vagyok egy ételkiszàllító cégnél Veszprémben, a 13 óràban ha nincs sok rendelés kb van 10 perc szünetem leülni esélytelen maximum a klotyón, van egy nagyon durva ebéd idő 2-3-ig amikor elmozdulni se lehet a tűzhely közeléből, folyamatos vàltàssal csörög 2 telefon, utàna kevesebben vannak de az 1 óra kiszàllítàs és a sok rendelés miatt folyamatos a nyomàs és a stressz, a nap legjobb momemtuma hogy beülök a kocsiba és hazamegyek :D
    Erre szoktam magam hangolni heti 3x kondival reggelente munka előtt akkor jóval nyugodtabb vagyok, illetve a futàsokkal is. Amióta sportolok sokkal jobban bírom szerintem rengeteget segít ezeknek a dolgoknak a levezetésében így csatlakozom az előttem szólóhoz :)
    Jah és ez mellet csalàdapa vagyok lassan màsfél éves a kisfiam vele is lell foglalkozni és az anyukàjàval is :)

    220/225 régebbi széria, most jött ki a 230/235 az utóbbinàl a lényegi eltérés a 235-ben talàlható csuklópulzusmérő így nem kell hozzà HR öv, alkalmas az egésznali pulzusmérésre és àllítólag elég pontos ketyere.
    Nekem erre nincs szükségem így lett a 230. Amúgy a multinavigàtortól rendeltem 84900 volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák