Új hozzászólás Aktív témák

  • ReFleXx

    addikt

    válasz Csabex #31777 üzenetére

    Amennyit jarok a kocsival manapsag egy jo ideig nem terveztem menni, bár egy problemam adodott a kocsival mostanaban.
    Sokat állt most egy helyben, volt hogy hetekig csak hétvégén mentem vele boltba bevásárolni.
    Kb két hete egy ilyen hetes állás után indultam és koppant a hátsó fék. Csinált már ilyet máskor is amikor sokat álltam és csapadék is esett, gondolom mert összegyogyul hátul a fék.
    Lehet lekellene szokni a kézifék behuzásárol is igy hogy nincs napi használatban, legutobb most be sem huztam.
    Na mindegy, a lényeg, hogy most nem volt elég pár fékezés hogy lekopjon a rozsda a hátsó fékről, ráadásul ha nagyobb erővel fékezek most ilyen ütemes morgás/darálás is jön a hátsó fék irányábol.
    Azota kétszer voltam bevásárolni a kocsival két hétvégén és ugyanugy megmaradt ez a dolog.
    Probáltam megvasalni hirtelen fékezésekkel de nem sokat javult a dolog, pár hét mulva megyek majd hosszabb főutas/autopályás etapot, ha ott nem tudom lefékezni a rohadást rola akkor biztos lesz egy szerviz latogatasom :D

    2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Új hozzászólás Aktív témák