Új hozzászólás Aktív témák

  • Cypresss

    senior tag

    válasz Csorbi #13399 üzenetére

    Ööööö...közel jártam. :DDD

    (#13401) Ombi5: : Abszolút állat. Eldöntöttem, hogy addig nem halhatok meg, amíg nem jutok el ide.

    (#13404) cintula187: Igen, szerintem egy 50 tonnás géppel is könnyen lerepülhető megközelítés, vagy nem? ;]

    (#13408) v!ct0y: "Amiket az aerosoft adott ki azok minőségi cuccok"

    Ezzel azért erősen vitatkoznék, mert például a Heathrow Extended, (szerintem) egy rakás hulladék 28 euroért, de London City, vagy Corfu sem éppen egy FlyTampa minőség. 2015-ben kiadnak úgy egy sceneryt (Heathrow), hogy az nem támogatja a több monitoros megjelenítést, ezért például a PAPI fények szétesnek a francba, és pacákat látni csak, a taxiút fényei pedig kicsit sem zavaróak, áááá, nem:

    Ugyanez például Dubaiban (konfig, repült gép, időpont, ugyanaz, mindössze a kontraszton javítottam, hogy látható legyen a különbség):

    Madeira-n évekig mesh problémáim voltak (FS Global 2010-et használok), írtam kb hatszor a supportnak, de egyszer sem tudtak használható infót adni, végül egy amerikai sráctól kaptam segítséget, hogy hol és mit kell kitörölni, és persze a scenerynél volt a bibi. :W

    Biztos vannak szuper dolgai az Aerosoftnak, de az elmúlt két évben egyet sem találtam. ;] A használt (scenery)technológiákban pedig a Taxi2Gate és a FlyTampa is agyonveri őket, az FTX-et pedig inkább nem is említem (de mégis), mert ők kb fényévekkel vannak az Aerosoft előtt. :K Még mielőtt fatwát kiáltasz; nulla elfogultság beszél belőlem, szigorúan az elmúlt évek sok száz órájának tapasztalata szól belőlem. :B

    Egyébként vásárlásra inkább a Simmarketet ajánlom, mert ott némi leleménnyel adómentesen lehet mindent megvenni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

Új hozzászólás Aktív témák