Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    Relatos salvajes / Wild Tales (2014)
    Napi na akkor nézzük meg a legtöbbet foglaló alkotást, mert kéne a hely c. manőver.

    Nem tudok róla sokat írni... nem is kell szerintem. Röviden szkeccsparádé.
    Kicsit hosszabban: szatirikus, több szkeccset is tartalmazó parádé egész jó színészekkel, néhány hangulatos vágással, némi fekete humorral, pár jó zenével.
    Az egész egy nagy hullámvasút minden szempontból.. voltak benne hangulatos részek, voltak mindjárt belepörgetek - részek, és néha még tényleg élveztem is, viszont sosem tartotta ott a figyelmem folyamatosan túl sokáig...
    Néhány ismerősöm oda és vissza volt tőle több ízben is, nem nagyon értem, mitől. Mondjuk egy SW7 után nyilván filmszerűbb. Bocsi! :D
    A legnagyobb gondom vele az volt, hogy a koncepciójából fakadóan nem tudott építkezni úgy, ahogy azt én szeretem, hiszen itt nyúlfark részekből kellett volna több katarzist kihoznia, amit szerintem nem tett meg, még úgy sem, hogy a legtöbb nyúlfarka megfelelően van alapozva és kifuttatva (de az éttermes messze a leggyengébb szerintem..)
    Sőt, számomra egyedül az utolsó történet működött, ott volt minden, szép lineárisan épült fel a feszültség, a vége pedig háh. :D
    Én 6-osra tettem imdb-n.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák