Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Nah... Tegnap este végre megnéztem a SPECTRE-t.

    Hát baromi mérges vagyok. Mérges vagyok mert elhitette velem a "közvélemény", hogy ez a film fos.
    De olyannyira, hogy a bevezető jelenetnél még ciccegtem, hogy mi ez a baromság...stb.
    Aztán a vonatos verekedős résznél meg már hangosan megjegyeztem, hogy a k*rva életbe de jól meg lett ez a bunyós rész rendezve.
    Vicces de nekem jobban bejött mint a Skyfall. Számomra a végén a házban csapdázós jelenet az minden volt csak nem James Bond.

    2 dolog zavart a Spectre-vel kapcsolatban.

    1: Nem értem miért nem nyomják a James Bond témát a film közben. Csak a legvégén csendült fel. Simán libabőr zene... igazán bejátszhatnák 1x-2x akciózás közben. Skyfall-ban is csupán egyszer hallani. Ennyire ne szakadjunk el a régi filmektől...
    2: A végén az a helikopteres jelenet az tényleg gáz volt. Oké, hogy J.B. De olyan távolságra mesterlövész puskával szoktak lövöldözni... nem pisztollyal és nem helikopterre...

    2+1: Ezt most csak halkan jegyzem meg mert ez viszont minden JB filmben így volt. Soha egy fő gonosz sem tartotta a pisztolyt a fejéhez, hogy na most akkor lelőlek és kész...nincs több ellenségem enyém a világ stb. Neeeem mindenkinek játszadozni kell vele. Fúrkáljuk szét az agyát, bombás menekülős játékot kell játszatni vele, hogy legyen esélye megmenekülni...stb..stb. Ha valaki ennyire okos akkor legyen már okosabb. :DDD

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák