Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    válasz Yodamest #165634 üzenetére

    "Kicsit beszéljünk már erről a Dűne jelenségről."

    Beszélgethetünk, csak az a baj hogy én már alig emlékszem belőle pedig 1 hete (?) láttam :DDD

    Amúgy utána megnéztem youtubeon pár kibeszélőt, kritikát a nagyobb nevektől hogy rájöjjek mi is az amit én kihagytam.
    Rájöttem. Mindannyian azt sugallták micsoda grandiózus epikus történet volt ez, és én meg pont ezt az epikusságot hiányoltam belőle. Történet és jelenet szinten sincs semmi emlékezetes, borzongatós, feláll a szőr a kezeden rész. Nincsen se tetőpont, se végkifejlet.

    Ez viszont egyértelműen a rendező sara, mert ha visszanézem az előző filmjeit, Szárnyas fejvadász 2049, Érkezés, ott sincsenek ezek meg. Mindkettő jó és érdekes sci-fi de egy szinten folyik végig.
    Hogy mire gondolok: Interstellar - dokkolás, vízhullám, fekete lyuk
    Itt is meg lehetett volna ez a film végén de hát olyan semmilyen lett az a rész is.

    A másik totál érthetetlen rész, míg a Szárnyas fejvadász 2049-ben férfiak százmillióinak adott egy nem létező nővel valami álomképet, itt a szerelmi szál bemutatása katasztrofális.

    Én erre jutottam.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák