Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz No.01 #134363 üzenetére

    65" is lófsz.. nem tudsz tévéből elég nagyot venni, ezt már régóta tudja az okos és tapasztalt filmfan
    projektor, apukám.. csak azzal lehet bármilyen moziszerű hatást kiváltani, a panellakásodban.

    devil-kéj megírta a magáét azzal, hogy 'belépőszintű hanggal sokra nem megyünk'.. nyilván ez sokakban kinyitja a bicskát, de ez bocsánatos bűn volt a részéről. mert bármennyire is fájdalmas, nem áll messze a konkrét tényektől. egy belépőszintű rendszer - ma egy ilyen rendszer, amit belépőszintűnek nevez el egy webáruház, vagy akár a consumer -, sajnos tényleg nem ér túl sokat.. az élvezhető, kicsit is igényesebb mozihangtól még nagyon távol áll, és egy köpéssel jobb megoldás nagyjából csak, mint a lapostévék cicergői. de mivel a házimozi-hangrendszerek átlagos mai színvonala lesüllyedt, a tévék szpíkerei meg a sok utólagos, mesterkélt hangzásjavításokkal feljebb kúszott, még kisebb lett a különbség. kissé túlozva, több dübörgést hallasz, amikor felrobbant Rock egy újabb felhőkarolót, aztán csá

    ez az egész akkor volt egy szuper dolog, amikor a '90-es évek végén bementél a sony vagy pana demoszobájába, és bedurrantották a pro-logic-ot és a subwoofer-t, amit előtte soha nem hallottál, mert valóban csak a tévék hangja volt az addig ismert dolog. szerencsésebbeknek esetleg apu hifije, de az is csak két darab videoton hangsugáró volt jó esetben és pá. köze nem volt ahhoz, amit akkor, ott kaptál, amit akkor ott én is átéltem ugye és egy életre szerelembe estem ezzel az egész történettel.. amikor valami szaros seagal-film ment épp a projektoros tévén, megérkezett a csávónk a piros ford 150-es furgonnal kiszállt és becsapta az ajtaját, az a testes mélyhang jézusom.... ott fostam le magam. és akkor még nem indították el a függetlenség napját, amikor kilövik az első lézersugarat felülről a felhőkarcolóba, akkor az ott több volt, mint élmény.. egy új, egy addig ismeretlen csoda.
    nekem legalábbis

    de ez a sztori, meg ennek az egésznek a keletje már nagyon rég elmúlt. és devil is erre akart csak célozni, ebből eredt őszinte, témához kapcsolódó elsőgondolata.. az emberek nagy részét megelégeltetik egy 100ezres komplett rendszerrel, jöjjön többfelől majd a hang, oszt jóvan
    pedig hangra ugyanúgy vonatkozik a legelső mondatom, mint a képre.. jó mozihangot nem lehet pár darab hangfallal meg egy kis dobozzal még elérni, amire az van ráírva, subwoofer..

Új hozzászólás Aktív témák