Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Miklós315 #132953 üzenetére

    ja, 11-12 éves koromban a helyi könyvtárban az én nevem volt legtöbbször a stoker féle dracula kölcsönző szelvényén :DDD és ezidőben lett meg valamelyik ismerősnek a '92-es film, amit többször láttam, mégsem lettem (annyira) elb@szva :DDD ...meg ebben az időszakban forgott nagyon a cannibbal holocaust is, amit sokan kb "dokumentumfilmként" adtak be a másiknak... a hullajó-ról nem is beszélve, ami inkább vígjáték, de a brutálisabb fajtából

    ...na ezekhez képest a potter óvodásoknak való gyerekmese :) ja grimm-től meg van egy kedvencem, ami csak pár sor és tényleg ez kell a páréves gyerekeknek elalvás előtt: a "makacs gyermek"

    „Volt egyszer egy igen makacs gyermek, anyjával örök szófogadatlan. A jó Isten emiatt nem lelte tetszését benne, betegséget hozott rá, senki orvos nem segíthetett rajta, és hamarosan a halálos ágyán feküdt. Mikor pedig leeresztették a sírba, és betakarták földdel, kicsi karja egyszerre csak előbújt, magasra nyúlt, és ha visszadugták, s friss földet terítettek rá, az sem segített, a karocska újra, meg újra előbújt. Végül anyjának kellett a sírhoz mennie, és vesszővel a karocskára ütnie, s amint ezt megtette, a karocska visszahúzódott, a gyermek pedig végre-valahára nyugalmat lelt a föld alatt.”

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák