Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Hosszú idő után rávettem magam hogy befejezzem a Becstelen Brigantykat, mert ugyan elkezdtem úgy 8 éve, de az első chapter végén azt mondtam ezmi, és mért volt ennyire elnyújtva ez a jelenet, szóval ki is kapcsoltam, de most 8 évvel később rájöttem hogy ez mocsok jó, annak ellenére hogy tényleg nem sok minden történt (a chapter végét leszámítva).

    Két dolog szúrt szemet. Egy, hogy Pitt honnan a viharból növesztett ekkora Texasi akcentust (konkétan falat lehet vele bontani :D), Az meg hogy azzal az akcentussal megpróbál olaszul mondani valamit, attól majdnem besz.rtam :D a másik hogy a vágás néhol betonszar, és itt most különösen arra a jelenetre gondolok, amikor Shosanna-t lelövi Brühl karaktere, megy közben egy elég erős Ennio Morricone dal, és a jelenet közepe úgy el van vágva a dallal együtt, hogy majdnem a képernyőm repedt be, hogy ez mégis mivolt és hova lett a vége ennek?! :D

    De amúgy élvezetes film, elkéne kezdenem felgöngyölíteni a Tarantino életpályát a Hateful Eight kivételével :D

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák