Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    :D
    hehe, redvás tévékettőn elkaptam az este az amcsi pitét..nyilván milliádszorra de, mivel egész egyszerűen pénteki nyári estén még mindig nincs jobb a 20 csatornán -amiket nézek- épp, jobb híján röhögök inkább Stifleréken.. a harmadik reklámblokkig bírtam a kertévét, unrated hd lekap aztán haladjunk
    American Pie unrated
    hd,hun
    :D, hát ezt kívülről tudjuk, a
    -Buli??..milyen buli, itt nincs buli.
    -igyááál, buli van!..

    még mindig epic
    8/10

    és ha már ennyit nevettem utánanéztem, mi is van ezzel a Pite-vonallal. annak idején talán még a 2-őt láttam, de arra már alig emlékszem. azt írja, összesen 8 pite-film készült idáig. a 4-7-ig egzakt kuka, az utolsó viszont, a nagy sokadik éves találkozós, az tutinak látszott, imdb pontok is rendben vannak. és ugye, én híve vagyok imdb-nek.. insert tape
    American Reunion unrated
    hd,hun
    gondolom nagyjából mindenkinek megvolt már a Reunion, én most pótoltam így péntek éjszaka
    volt valahol egy érzésem a film alatt végig, hogy nahát, ezt a filmet nagy valószínűséggel nem Michael Bay rendezte.. és el is találtam, milyen érdekes. csak tudnak az usások is még mindig jó filmet csinálni, ha akarnak
    a Pie generációja nagyjából egyidős velem, én is akkortájt érettségiztem mint ők, nyilván pont ezért is még közelebbinek tudom érezni őket. persze ha nem is most a pite-töcskölésre gondolom elsősorban, mind inkább a korukból adódó megérésre, változásokra, amiket ez a záró rész gyönyörű szépen szórakoztatóan lehoz nekünk és az első rész után közvetlen, hát valami imádnivaló szórakozás a 13évvel később fejeket nézni és röhögni rajtuk. :). Finch külön kedvenc, kurva nagy.. ahogy megérkezik a mocin a pub-os talin
    tényleg, imádtam őket, meg a filmet, úgy ahogy van. köszi srácok!
    9/10

Új hozzászólás Aktív témák