Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz zolee0307 #30703 üzenetére

    Nem megyek bele AMD cáfoló vagy érvelő vitákba viszont nekem GTX 970-el nem volt texture flickering problémám sőt semmi. Az már más amikor SLI-ben próbáltam játszani és akkor döglődött az egész . . . Ha nagyon zavaró már pedig nekem az FPS droppok azok voltak és a texture flickering is , esetleg próbálj meg egy gtx kártyát. Neked nem mondhatom hogy kapcsold ki az egyik kártyát :DDD

    Ennél többet még a support sem tudott segíteni pedig jó egypár levelet és egy bug report postot is nyitottam náluk.

    All in all én javaslom hogy próbáld meg egy nvidia kártyával már csak azért is mert nekem nem volt vele gondom. ( FPS dropp volt de minimális )

    Ice_Man22 : Neked is csak ezt tudom javasolni , esetleg még ami ingyen van utána járni hogy az Nvidiánál ezen belül ED-ben fennáló jelenség avagy sem.

    Nekem Novemberben azt ígérte a Frontier hogy a következő nagy updatenél javítva lesznek ezek. Mert ők írták hogy tudnak a problémáról és hogy nagyon sajnálják de várnom kell a következő nagy updateig ja és persze gőzerővel dolgoznak rajta :))

    Hamarosan megjön az új kártyám és esetleg tudok majd írni pár tapasztalatot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák