Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz orientcx #28222 üzenetére

    Én is nyúzom a kicsikét :P Nagyon ügyes mostly harmlessről azt hiszem dangerous körül van. Az elejétől fogva figyelem a fejlődését és minden téren megvagyok elégedve a munkájával, bár azért jó lett volna ha egy sexys csajt kapok nem pedig kvazimodot :DDD A jó bőr nők mind expertek voltak :(((

    Tudom tudom hogy neked ilyen soha nem lesz de összehasonlítottam a kis dögöket és az egyik imperial hajót találtam a legjobbnak DPS téren , mellé gyors de über papír. 2x Beam laser+1heatsinkje van (mint kiderült a heatsink csak dísznek van.)
    A találati aránya már 10/9 , most már azt kezdtem el figyelgetni hogy a beam lasert rankról rankra tovább tudja célponton tartani tehát ügyesedik a pilóta és egyre több DPS-t tol ki magából , ami nekem nagyon tetszetős :DD

    Épp tegnap volt egy eset : Sürgősen el kellett mennem BH-zni a tudjuk kinek és közben teli voltam cargoval 200db engi commodity. Beértem a hazresbe -elő vettem a fegyvereimet-vadász kint - már lőttek. A durva az volt benne hogy 1+bogár v 5-7+bogarak volt a szituáció és elég rendesen nyomnom kellett az scb-t ( egyre jobban szeretik a kalózok a railgunt és a PA-t) bedaráltam őket akármi akárhányan jöttek ( még nem full engizve ;] ) viszont a vadász pilótám nélkül nem biztos hogy sikerült volna. Legalább 3db scb-t megspórolt. Nem túl sok de volt azért időm figyelgetni mit csinál ilyen nagy túlerővel szemben és meglepetésemre nem pukkant el pedig 3 4 targetet leaggrozott rólam és forgatta őket :K
    Mentem pár ilyen kört , szám szerint 4db-ot. A túlerő az egy kis kihívást adott most hazresben és baromi kényelmes volt hogy jöttek a targetek nem pedig nekem kellett futkosnom értük :DDD

    1 jó tanács mindenkinek : CARGOVAL ne menjetek BH/CZ-zni. Mint írtam volt nálam 200 engi comm. Ugyebár a cargo hatchemet alapból offon tartom - 8,2 milla bh done - Dokkolás - Realizáltam hogy maradt 59 db a 200ból :Y Nagyon úgy tűnik 2.2 óta hiába nincs áram alatt a cargohatch akkor is szóródik a cucc.
    Minden fölösleges dolgot bemond a hajónk de ezt nincs a listában. Okuljatok az esetemből :U

    IPSZ tagság ? :B

Új hozzászólás Aktív témák