Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz orientcx #27236 üzenetére

    Rickboy
    nubreed Ez mit jelent :F

    Továbbra is nagyon hálás volnék a fittért :R
    Igen tisztában vagyok vele :) éppen ezért szeretnék egy viszonyítási alapot , full stockban megnézem a cutterrel és anacondával együtt. Azt nem hinném hogy a cutter engizve egyhamar de mivel lehet váltogatni a modulokat Anaconda és Corvett között biztosan tesztelni fogom őket fullengizve ;) Viszont indulásnak szükségem lenne egy már jól bejáratott fittre amit ki mástól mint tőled kérhetek :U

    A mérnökökre már fel vagyok készülve .. szerencsére ;] Farseer,Martuuk már maxosak és raktam félre annyi matit hogy a corvettre instant kitudjak pörgetni egy +50% os fsdt legalább 1 jó opcióval , pp G1,DD G3.
    Sirius corporatonél már 1éve allied vagyok szóval azzal sem lesz gond , Palin 5k fényéve meg :P Maradjunk annyiba hogy Elite explorer. Az egyetlen amitől tartok az a MEF-ek beszerezése 2 hetes cd-vel a felszíni bázisokon ... már alig várom :N
    Mindenkinek más a véleménye melyik a legjobb pl pve-re vannak akiknek egyezik vannak akiknek nem. Az a biztos módszer ha tesztelgetek csak kissé időigényesebb beta acces nélkül.
    Jelenleg idáig vettem meg a modulokat. Ezzel a részével talán nagyot nem tévedtem. Ha mégis az sem probléma.
    Pitonra gondoltam én is ;)
    Mikor először beültem a fülkébe majdnem elsírtam magam hogy milyen gyönyörű :K Prémium hatás egy kis combatos zordsággal fűszerezve imádom. A Cutter is nagyon tetszett de ez überelhetetlen ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák