Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz Rick3D #27239 üzenetére

    Akkor ajánlom figyelmedbe ezt a linket. Én ezen feljelölt bázisok keresgéltem, kezdetnek csak az első 11 helyen voltam, hát... egy bázison találtam. A 2.1.05 óta ugye megkönnyítették a szükséges MEF mennyiséget és megháromszorozták azt, amit találhatsz, de az esélyét csökkentették. Még mindig ezek a legbiztosabb pontok, de jelentősen kevesebbet találsz, mint korábban.

  • orientcx

    őstag

    válasz Rick3D #27239 üzenetére

    "nubreed Ez mit jelent :F"
    -
    numbreed egy kedves szintén érdeklődő kollégád, aki ugyancsak Corvette-ben gondolkodik
    -
    "A mérnökökre már fel vagyok készülve"
    -
    Az jó, az nagyon jó!(azééé Palin mester számára te is készíts be egy puskatust, mint Denzo kolléga :D )
    -
    "Az egyetlen amitől tartok az a MEF-ek beszerezése 2 hetes cd-vel a felszíni bázisokon ... már alig várom"
    -
    Ilyet néha küldikben is adnak, érdemes figyelni. Ha valahová bedokkolok, mindig megnézem, és időnként pottyan belőle egy-egy.
    A fejlesztési sorrend nálam valahogy így nézett ki: FSD, thruster, SB, PD, MC-k, SG, SCB, és utána jöhetnek a sallangok(a PP -t csak módjával, amennyi feltétlen szükséges, mert fűt a kis gonosz )
    A fitted alapvetően jó, de egy készre gyúrt Corvette-l ennyi SCB-et a komplett thargoid flotta ellen nem használsz el(ráadásul a fele után még az upgradelt változattal is durván odakozmálnál a székedhez). Azonfelül raktérre is szükséged lesz, már csak a fejlesztések okán is(az anyagokhoz egy hangár sem jön rosszul). Valamint javasolnék, egy az engi-vel párhuzamosan vitt udvarlást Duval Barbi hercegnőnél egy-két prismatic shield kiutalásért is. Ja, és ízlés dolga ugyan, de a helyedben HSL helyett SB-ket tennék fel, mert a minél több SB adja meg igazán a shield masszívságát.
    Még egy kis türelem, kb 8-ra érek haza(a tisztelt birodalmi besurranó urak figyelmébe ajánlanám, hogy a lakásban most is tartózkodik valaki) :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • nubreed

    veterán

    válasz Rick3D #27239 üzenetére

    Az én vagyok. :D

    Ja amúgy ma nektek is gondok vannak a Mission Boarddal? Állandóan hálózati hibákat meg ilyesmiket ír ki rá. A játék többi része működik, habár egyszer supercruisból nem tudtam kijönni, épp safe disengage -nél jöttem volna ki aztán végtelen ciklusban úgy maradt, egyszer csak kírta, hogy valami szerver hiba van azt kidobott a főmenübe...

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák