Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz orientcx #27246 üzenetére

    " numbreed egy kedves szintén érdeklődő kollégád, aki ugyancsak Corvette-ben gondolkodik "

    Visszaolvastam miután elküldtem a választ és akkor jöttem rá mekkora idióta vagyok :O Bocsi Numbreed

    Köszi az engi sorrendet azért az nagyon fontos ;)

    a PP -t csak módjával, amennyi feltétlen szükséges, mert fűt a kis gonosz

    Az első Grade 1 PP fejlesztésemet a Cuttere toltam fel hogy nyerjek 2 LY ugrótávot a kisebb PP-t használva. Baromi jól sikerült 9% - 10% körül dobott rá aminek baromira örültem. 5 ugrással később - fuel scoop 878 al jött az üzemanyag kb 10sec telt el 83% heat ... ezzel óvatosan bánok azóta viszont meg oldottam mert 0 ról full tankra 1 heatsinket 87% heatnél elnyomva feltudom magam tölteni 0:55 sec alatt mindenféle modul dmg nélkül.

    Igen Igen ;) Tudom hogy szükségem lesz a cargo , fuel scoopra amikor is megyek craftolgatni viszont engem kifejezetten egy fullengis fitt érdekel hogyan is néz ki. Miután láttam és természetesen lementettem :DDD pakolgatok rá engihez szükséges modulokat. Annak baromira örülök hogy nem kell ennyi SCB mióta flambíroznak és a hajómból egy grilltermet csinálnak nem nagyon szeressem őket :U
    Hejcegnőhőz pedig tervezem az indulást pár nap v. 1 hét múlva utána még a multirockets rackot is beszeretném szerezni Zakariástól.
    Akkor 1db heatsink launcher / 1db chaff ? ( a heatsinket főképpen azért gondoltam mert láttam már olyan Corvettet ami képes volt magát 304% ra flambírozni ami azért eléggé meh kategória. )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák