Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz grHawk #27222 üzenetére

    Gratulálok a távolsághoz, jó neked. Én továbbra is pont ugyanannyira úúútálom a felfedezést, mint eddig. Úgyhogy ha Palin mester nincs, akkor te a bubitól 16k Ly-re nem távolodtál volna el, én meg kb úgy 40 centire. :K
    Ez a példa be is kerül a másodikosok matematika gyakorlófüzetébe: Ha grHawk pilóta Palin mester nemlétezése esetén X hónap leforgása alatt 16k Ly-re nem távolodott volna el kezdő rendszerétől, akkor orientcx rettegett Fed hero hány évtized alatt milyen messzire nem távolodott volna el soha ebben a büdös életben a saját pörkölttel és rántott hússal megrakott hűtőgépétől? :F :D
    (ja, a kapitány meg b*szott hiú, és még egy nyúzott Maratians-i oposszumért sem mondaná meg, hogy hány éves) :U
    Az anyaggyűjtéssel viszont nekem sincs gondom, egyedül a mod embedded fw, amiért nyugdíjas otthonok kifosztásától a bérgyilkosságig bármilyen gazemberséget vállalok, de vagy egy tucat MC felgyúrása után még mindig van 21 db-om ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák