Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Döglött Róka #27183 üzenetére

    Arra a felvetésedre, hogy miért ilyen az arculat, leírtam a közismert okot, miszerint ez tudatos koncepció volt az "ős Elite fanok" megnyerésére. Nem igénytelenség, nem elavultság, hanem koncepció. Méghozzá olyan koncepció, ami fényesen be is vált, még ha neked nem is tetszik. :K :K :K
    Erre te ezt bírtad válaszolni: "És mivel 84ben nem beszélt a hajó ezért ez az érv nem állja meg a helyét" :U :F :U
    Ne hari, de azzal a cseppnyi Fed agyammal sehogy sem tudok összefüggésre bukkanni a hajók hajdani beszédkészségével kapcsolatos fogyatékosság, és a jelenlegi belső dizájnra adott magyarázat között. :U
    A kommentben azt is elismertem, hogy aki nem kötődik az eredeti arculathoz, annak ez egy kicsit fantáziátlannak tűnik de ez van.
    Sőt, még arról is írtam, hogy ezt érzi az ED is, ezért vannak is változások.
    A válaszodból viszont csak arra tudok következtetni, hogy vagy nem olvastad el azt a kommentet(részletesen lásd (#27177) orientcx), vagy nagyon bután fogalmazok, és ennyire nem volt érthető, amit írtam benne. Úgyhogy sztem itt zárjuk le a témát, mert ennél konkrétebben úgysem tudnám megfogalmazni a dolgokat, ergo ha ez kevés volt, akkor én vagyok kevés, tehát inkább feladom. :U ;)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák