Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz summers #25759 üzenetére

    "MEF-eket hol érdemes farmolni?"
    -
    Jó szívvel csak a küldiket tudom ajánlani, de ez a cucc a legeslegeslegeslegeslegnagyobb kincs az univerzumban, különösen, ha valakinek több hajója van(sok hajó, sok puska). Nekem 7+8+5+4 = 24 db éhes MC szájat kell etetnem(Corvette, konda, Python, Assault ship), így nyugodtan állíthatom, hogy én is küzdök a problémával. Ráadásul a már amúgy is a sokadik próbálkozásra megszületett, mégis el-eltünedező effect-ekkel még plusz szívat is a rendszer. :(((
    őőő...khmmm...most más ne figyeljen ide...pssszt(ezt most csak súgom), ha a solo-private-open módokat váltogatva ki-be lépkedsz, akkor mindig új küldiket kapsz, és ha szerencséd van, akkor össze tudsz gereblyézni belőlük egy pár darabot. Hullámzó, van olyan időszak, amikor semmit, néha meg négyet-ötöt is.
    De ez csúúúnya dolog, naaagyon csúúúnya! Tán még a csempészetnél is csúnyább. Őőőő...én ilyet persze sosem csináltam, csak úgy hallomásból tudom... :B
    -
    -
    totila - Jajaja, de én azért jobban örültem volna egy nem csökkenésnek :((

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák