Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    válasz kozi71 #15897 üzenetére

    Nem tisztem védeni akár a TS-t, akár WarHead-et, de úgy formálsz véleményt az egészről, hogy egyszer sem vagy fent TeamSpeak-en, csak van róla egy előítéleted. :(

    Innentől az elvakult, mint jelző nem is tudom kit illet inkább... :F

    Nem kötelező használni és nyilván te nem is fogod, ezt világosan megfogalmaztad többször is. Akik használják nyilván a jó tulajdonságait látják ennek, nem a rosszat. Biztosan vannak ott is olyanok akikkel nem fogsz kijönni, de azért a TS használók zöme úgy gondolom kijön egymással és végülis együtt, egy célért játszanak és beszélgetnek. A saját példám alapján azt gondolom a társaság jó, ha szükséges kisebb csoportokban zajlik a beszélgetés, de általában a közösben megy a beszélgetés. Eddig amikor fent voltam nem tapasztaltam negatívumokat, ellenben volt amikor az unalmat nagyszerűen elűzte és sok dolgot például innen tudtam meg a játékmechanizmusról is.

    Az ajtó mindenki előtt nyitva áll, én azt javaslom mindenki aki teheti legalább próbálja ki. Aztán vagy tetszik vagy nem, mindenesetre igen hasznos és hatékony módja a közösségi eszmecserének. :K

    Az pedig, hogy a pénzedért mit vársz el az nyilván a magánügyed, az, hogy mit kapsz az meg egy másik történet. Ez nem egy befejezett játék, deklaráltan nem az, soha nem lesz teljesen kész, fejlődni és változni fog. Ebbe beletartoznak a hibák is, amiket azért elég tűrhetően igyekeznek orvosolni.

    Áldás, békesség. Jó éjszakát mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

Új hozzászólás Aktív témák