Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz GypsFulvus2 #9535 üzenetére

    Ganonah-t én érthettem félre ezekszerint, de...
    Egyrészt a hangzásából érzem, másrészt Mankar Camoran említést tesz, amikor belépsz a Paradise-ba, "Carac Agailor, in the old tongue". Ha Oblivionon vagy, vagy csak idézz meg magad ellen egy Dremorát, harc közben is az "old tunguet" használja szerintem, ami pedig simán Ayleid "Kyn av Welkynd", stb. Szerintem az "old tongue" maga az Ayleidoon, ami daedrikus (dadreukus:D) rúnákkal van írva, pl Anga (Namira kvesztje) kőkoporsóin, vagy az Oblivion egyes romjain levők. Továbbá olyat, mint Ayleid írás, rúnák, nincs sehol.A daedrikus runákat lefordítva mindig ayleid szavakat kapsz. Márpedig Kyn(d), Welkynd, Carac Agailor, Gaiar Alata, stbstb, ez mind Ayleidoon, még értelme is van abban. Innen jött számomra ez a "sugallat", hogy Kvatch helyén volt valami, ami akkor Ganonah lehetett. Persze ha ez Oblivion sikjára utal, akkor nem feltétlen volt igy. Egyébként meg tényleg brutálisan nézne ki egy Veyond x4 méretü fehérpalota Kvatch helyén a hegyetőn:)

    Skype nekem nem lyó sajnos, csak mesügemessenger, vagy az itteni imélem. Majd winreinstall után, ami most lesz, mert megdöglött a 3dsmaxom, és reinstall sem segit rajta.
    Mivel ugye perpill ez a fő profil, az exportálás már jól megy, addigis hadszóljon:)

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák