Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz GypsFulvus2 #9523 üzenetére

    Sosem fogom megszokni. Én annakidején Amigán nevelkedtem, egészen 2008ig toltam vele, rendeshasználat, net, meg minden... persze nem széria gép volt. És ott nem volt divat a bugzás, persze nem is egy eleve szar os-re, kismillió api-ra, kutyafaxára épült egy program vagy játék. A változatos hw-nek egy stabil sw környezetet, alapot biztositani lenne hivatott a vendóz, aminek messze nem tesz eleget. Ehhez még hozzájön, hogy ma már nem programozók csinálják a játékokat, ahogy nem mérnökök az autókat... És itt nagyon komoly fejlődésről beszélni nem igazán lehet, egy mai játék alapelveiben alig tér el mondjuk a doomtól. Utolsó game amit élvezetel hiba nélkül végig tudtam nyomni? Nem sok volt. HL1/2, RTCW, talán. utóbbinál egyszer nem volt probléma, pedig egy 433-as cerkán vittem végig:D HL2-t meg unalmamban tesztelgettem egy 8megás TNT Vantával (igen, azzal!:D ). Siralmas a számítástechnika ma már. De legyen... ez van. Igazából lassan elfogadom, csak nagyon felb..zott ez az undorító marketingelés itt a dovakhinnel vagy mi ez a név.

    [ Szerkesztve ]

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák