Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Kareszovics #2707 üzenetére

    De nem jelöli, csak azt, hogy be kéne mennem a katonák szállására, de előtte meg ott posztol az őr! Amúgy meg nem a császár lenne a count, aki meg történetesen meghalt? Azt utálom, hogy mindenhová estére érek oda, így várhatok reggelig a "szólás"-sal, vagy mehetek +1 kaput bezárni. Egyébként megnéztem, tényleg csak a pokolkő egyik tulajdonságát teszi bele a szemétláda az adott tárgyba. :W Akkor már többet ér a saját enchantolás, csak az a baj, hogy a dremorák lelkeit nem tudom befogni, aztán még Umbrát sem tudom feltölteni, a guildek-ben meg mostanában senki nem akar tölteni nekem (ikon meg sem jelenik). Ráadásként még a mana fókusz oltáram is csak közepes követ csinál, fogalmam sincs, miért, amikor elég energiám van a nagy kőhöz. Mindegy, most amibe csak tudok, 50 pont mana erősítést teszek, meg csináltam egy varázst 100 pont fegyver és páncélporlasztással, ill. mana elszívással, direkt dremorák ellen, mert hiába teszem föl a 80%-os pajzsomat, mégis nagyon sebződök. Olyan csalás érzetem van a játék részéről megint. Mert ha nekik ilyen erős pajzsuk van, akkor az ő manájukat is le kellene, hogy merítse, de lazán varázsolgatnak folyamatosan.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák