Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz vandor01 #65970 üzenetére

    nekem az tűnt fel, hogy marha pixeles a kép, mintha 400tvl lenne vagy annyi sem... fakó, most bent tán még szellemképes is volt a székek kontúrja...egyszerűen gagyi érzés nekem.
    Sailfly kamerájának képe szebb, lst2 é is úgy rémlik, bár olyannal 1 éve nem repültem kb.
    FOV ra is panaszkodott valami pro pilóta is, én még nem tudom megfogni csak fura.

    Ami nekem fontos és ebben jobb a legtöbb aio tól az a fény/árnyék váltás, azt ez nagyon tudja, sok ai nem...sailfly/mobula7 aio ja kb semennyire. :D

    De tinyhawk kamerája szebb,élesebb kép,több szín, több fov árnyékokkal nincs baja.
    Majd megnézem kapi-e külön meg mi pénz, mert mostanság amiket próbáltam az a legjobb. :)
    De jön nano 2 is...mondjuk nano 1em is van még valahol elrakva, de az sem csavaros.

    mindegy nem a világ vége, csak azt nem értem miért tolják ennyire ezt a kamerát...de gondolom az ára miatt.

    amúgy az az 1000tvl nano cam nagyon vad cucc :) de mintha nekem néha fokuszálgatott volna amit nem talált el mindig vagy nemtom, mert ilyet tuti nem csinál. :) de amikor asztal alatt repültem ki-be akkor néha nem volt éles

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák