Új hozzászólás Aktív témák

  • Baku

    aktív tag

    válasz SpydeR3412 #50730 üzenetére

    " természetesen kamerástól gondoltam (ki repül közülünk losban?). Nélküle pedig melyik gép veri oda magát? Szerintem egyik sem....."

    Az én E-010 - em képes rá. Kamera nélkül is odaveri a seggét időnként.... (Kamerát meg sem kíséreltem rárakni emiatt) . Kipróbáltam combosabb akksival, az sem javított a helyzeten, tehát vagy motor, vagy vezérlés ...

    Jelentem: Én vagyok az, aki losban repked (egyelőre) idebent.... :D

    Azért marad fpv-re az E-011, mert határozottan erősebb, és nem érezni, hogy szenvedne a kamera súlya alatt.

    Az F36 NEM verte a seggét a földhöz egyszer sem a kb. 3 perc alatt és azért írtam szándékosan oda az akksi gyári töltöttségét mert tisztában vagyok vele, hogy korántsem a maximális teljesítményt nyúltja...

    És íme a bizonyíték arra, hogy MINDEGYIK ilyen olcsó tiny gépnél (gyártótól függetlenül) nagy a szórás minőségben, ami elsősorban a teljesítményre hat ki. (De mit is várhatnánk el 2.500-3000 Ft ért????)
    Az egyikünknek ugyanaz a gép odaveri a seggét üresen is, a másiknak kamerával sem....
    Lekopogom: Amennyire nem volt szerencsém az E-010-el, annyira jól sikerült F36-ot sikerült kifognom (eddig úgy néz ki legalábbis ...

    És ebben a kategóriában az E-011-ről mondható el (talán), hogy szórás ide, vagy oda, tisztességesen repül, és biztosan visz egy kamerát is, mert annyit emeltek a teljesítményén, hogy ha a szórás épp a gyengébb irányba húzza, még akkor is hozza az elvárható minimumot.....

Új hozzászólás Aktív témák