Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz taky1984 #38079 üzenetére

    +1 a Phantomra!

    Én nemrég voltam Phantommal vadászoknak segíteni területfelmérésben! A nádasban a fácánt kiszúrtuk.....a nagyobb vadakat már nem is említem, pedig köd, és hó volt mindenhol azaz fehér "plazma" mindenhol az élőkép...de mégis láttuk....
    Ahogy látom itt az FPV-s kollégák videóit,,,,hááááát kérdéses mennyi nyulat látsz te egy ilyen technikával (és itt elnézést az FPV-s tagoktól,,,,,imádnám én is ha lenne rá leves, de én a Phantom és a pénzkereset mellet döntöttem, ha már amugy is operatőrködök) Szóval más technikával megy a képtovábbítás, és "nyulat vadászni" szvsz. nem lenne az igazi!
    Persze lehet egy "verseny" drónra is felrakni egy második jobb minőségű kamerát, aminek a képét később visszanézed, de az már dupla idő(és munka) feleslegesen!

    Phantommal is meg KELL! tanulni repülni, mert áttolod manuálba, és kikapcsolja az összes segítséget,,,,keci erős motorok vannak rajta stb..stb...
    De ami a lényeg, hogy arra amit te vázoltál egy Phantomnál jobb gépet el sem tudok képzelni! Nem akarsz fél gurigát kidobni? 3kiló körül már veszel egy "alap" 4-est! Amilyen összegeket te vázoltál, illetve amilyen összegekről én hallok vadkárról vadász haveroktól...és amilyen összegbe kerülhet a minőségi FPV-zés....ez a 3 kiló elenyésző szvsz.

    Én nem akarok beleszólni abba mit és mennyért vegyél,,főleg úgy hogy a saját földeden akarsz repülni....és ahogy mondtad a te pénztárcád...Szigorúan technikai, és logikai szemszögből közelítem...
    Egy verseny drón nem, vagy nagy kompromisszumokkal alkalmas arra amit szeretnél egy Phantom tökéletes...
    És egy szemüveggel szerintem megvan a Fun factor is bőven....mert ha megindul a Phantom azért egy kezdőnek eléggé tarkóig szalad a mosolya.....én legalábbis még mindig így érzem magam...Szemüveget még nem vettem....szeretném ha "termelne"....majd később jöhet a szórakozás...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák