Új hozzászólás Aktív témák

  • duc

    aktív tag

    válasz Teréz Atya #35416 üzenetére

    Köszi.
    Lipo akksi megértés kérdésözön warning, én szóltam :)
    A Kylin vision működési fesztartománya engedné a 2S akkut (4,2V-8,4V). Nade mikor kapcsolna le a szemüveg? 3,7V-nál, mint az 1S akku esetében? Vagy a feszültségből kitalálja hogy 2S akku van rákötve és 7,4V-nál kikapcsol, hogy ne merüljenek túl a cellák?
    Ezt továbbgondolva honnan tudja, hogy mikor kell lekapcsolni akkor, amikor egy stepdown konvertert kötök rá, fogalma nincs milyen akku lóg a túloldalon, lehet akár 4S is. Mire gondolhat a költő az elektronika a szemüvegben, amikor lát egy stabil 8V-ot. Szerintem magától nem kapcsol le addig amíg az akku le nem merül a konverter működédének feszültsége alá (mondjuk 9,5V-ra ha 1,5V-ot számolunk a konverterre és 8V-ot állítok be) ami már minimum határeset egy 3S akku esetén. Továbbmegyek, ha 5V-ot állítok be a konverterre mint gondoltam, akkor simán túlmeríti a cucc a 3S akkukat 6,5V-ig?
    Bocs amennyiben hülyeséget kérdezek, próbálom felvenni a fonalat egy nekem új dologban... köszi a türelmet :R

    üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

Új hozzászólás Aktív témák