Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Ma megvolt az első nagy esés a masinával mikor próbálgattam hogy hogyan viselkedik.
    Elég érdekes módon történt, mert repültem és egyszer csak lekapcsolták a villanyt.
    Egyszerűen megszűnt minden kommunikáció, vagy is nem volt kép egyik szemüvegen sem (felvettem amúgy).
    Nyomtam egy kis gázt, meg átkapcsoltam GPS módba, és kerestem szemmel hol a fenében van a gép.
    Elindultam keresni, és lekapcsoltam a távot is hogy sípoljon ez a kütyü.
    Mint később kiderült tökéletesen felesleges volt mindenféle kapcsolgatás, mert ott hevert a szántáson ahol megszűnt a jel.
    Messziről láttam nem világít semmi, nem hát mert aksi nem is volt benne.
    A furcsa az, hogy alig tudtam visszagyömöszölni a helyére, van egy csúszásgátló gumi is hozzá, elég érdekes hogy sima repülésnél ki tudott esni, max az eséstől szerintem.
    De akkor az a kérdés hogyan mehetett el minden jel olyan hirtelen? :F
    Mutatom a [videót] a fellelt gépről, kár hogy későn kapcsoltam hogy készíteni kellene, így nincs rajta az egész.
    A repülésről majd felteszem, csak el kell vagdalni ami hasznos belőle.

    Még valami, az miért van hogy gyorsításkor sokszor rettentően behintázik a gép?

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák