Új hozzászólás Aktív témák

  • molnigee

    aktív tag

    válasz Jackal2 #21695 üzenetére

    Szerintem, legalábbis nekem a több aksi azért fontos, mert egyszerre több helyen is repülük, és több helyszínre is elmennék. Elég ritka sajnos mostanában hogy jó idő legyen, így ha az van, akkor fognám és 3-4 helyszínt is végigrepülnék. Nem beszélve arról hogy egy ilyen túra akár 50-100km is lehet. Tehát egy aksi, az egy helyszin, de ha el kell menni mondjuk 100km-t egy érdekes helyszínre, akkor azért jobb a tudat hogy 2-3 aksid is van, esetleg útközben látsz valami kívánatosat, megállsz és felveszed egy aksival, aztán mész tovább.
    Legalábbis én ilyenekben gondolkozok.

    Másik hogy az is lehet hogy egy helyszínen gyakorolsz, pl kameramozgatást, repülést, hogy hogy mutat a legjobban stb. Vagy csinálsz 4-5 snittet ugyanarról, csak kicsit másképp.

    Kicsit olyan ez nekem mint a fotózás, hogy egy témáról csinálok 40-50 képet, a végén mégis csak 4-5 marad ami tetszik is.

    Szóval én ilyen fél-egész napos utazás, videózás felé hajlok, nem a kimegyek a kertbe 20percet repülök, felveszem a pusztát, azt hazamegyek jellegűben

    Persze lehet csak túlgondolom :D

    --> http://dronearena.hu/ <--

Új hozzászólás Aktív témák