Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz simsi #19787 üzenetére

    Vigyázz, már az is baj hogy ismersz olyan mocskos csalót akinek van 99 milliárd... én szóltam :)
    Az emberek csak azt felejtik el, hogy ha komolyan csinálod, akkor 100-ból 130-at csinálsz, 130-ból 160-at, és így tovább. Amikor már 2-3 milliárdból csinálsz 3-4 milliárdot, neadjisten reggelente bevásárolsz 30mrd-ből és estére lesz 34, akkor már semmi más nem lehetsz csak csaló, hiszen másnak a 20-30 millió már masszív upgrade egy sloton és ugye ha ő tisztességes akkor te csak csaló lehetsz. Az tök mindegy hogy neked benne van 10 órád, ő meg naponta benéz fél-1 órára lecsapni 30 elite pakkot és abból 10 perc a rare 2h cuccok meg csizmák identify ideje! :) Blizzard adott AH-t, tessék használni. Egyik haverom be se lép AH-ba, kb 2-3M-es cuccok már komoly upgrade-ek lennének neki, többször mondtam neki, hogy felszerelem inferno act3-ra, kap questeket is, de mindig elutasított, mert ugye AH-t nem kötelező használni senkinek sem - az meg már csak intelligencia kérdése, hogy még egyszer sem jött őrjöngve hogy rohadjak meg mert 3-400M-eket flipelek vagy van időm napi 4-10 órát játszani... Egyébként meg üdv a PH! Diablo 3 topicban, érezd milyen jó itt :)

    Juteszembe, így random, másnak is vállalsz item-vadászatot? Véletlenül salvage-oltam a sourceomat tegnap (majdnem kitéptem a hajam mert 190M volt tegnap előtt...) és lehet hogy kellene valami új a következő patch-kor ;)

Új hozzászólás Aktív témák