Új hozzászólás Aktív témák

  • knbs

    senior tag

    válasz h.adam.92 #752 üzenetére

    A top kozosseg mindig is egy zart csoport, de nem nehez kozel kerulni hozza. Ha eleg elhivatott vagy es ra tudod szanni a temerdek idot akkor igen is be lehet jutni ezekbe a berkekbe.
    Klankent nyilvan tornakon pcw-ken elert teljesitmennyel, ha egyedul vagy akkor pedig irany a pub es ahogy keso este fele elkezdenek fogyni a top csapatok jatekosai menni veluk mixelni. Ha skilles vagy es sokat mixelsz ezekkel a sracokkal, elobb utobb felszabadul egy hely valahol es meg kapod a lehetoseget. Nagyon sokan kerultek be igy idegenkent jobb csapatokba.
    Erdekes kulonben hogy az arogancia teren pont a Petert hoztad fel peldakent, en nagyon sokat jatszottam vele anno meg cod ota ismerem es nekem ez az arogancia nem tunt fel... en mindig jot szorakoztam vele, szerintem inteligens srac es tipikus az a player akinek mindegy hogy milyen jatek, elkezd vele jatszani es par ora utan ott van a tebella tetejen pubon egyszeruen jo erzeke van hozza.
    Persze az eletben is igy van hogy ugyan azon emberekkel masoknak mas a tapasztalata.

    [ Szerkesztve ]

    A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

Új hozzászólás Aktív témák