Új hozzászólás Aktív témák

  • expander

    senior tag

    válasz 30z.Samu #66092 üzenetére

    nem vagom, hogy hogy lehet valaki silver, es hogy nem lehet onnan kijonni. 2 ismeros most vette meg a jatekot, es alapbol silver4-be rakta oket a 10nyertes meccs utan, es utana par meccs mulva fel is dobta oket SEM-be. ugy, hogy eletukben nem lattak meg CS-t. en is vegigjartam silver es nova kivetelevel mindent, volt amikor jo csapatot kaptam, volt amikor griefereket, mert ragelo 14eveseket, de ha jobb vagy, mint a jelenlegi rankod akkor fel fog dobni. attol, hogy van koronkent 2 exitfraged, vagy barmilyen mas total haszontalan, es a vegen 40-15-ben zarsz, attol meg nem vagy jobb, mint a jelenlegi rankod. ezzel tudsz 1-2 szinttel feljebb kerulni, de hosszutavon ugyis vissza fog dobni. az elo rendszer szolgal alapjaul a glicko1-2nek, es meg ez is tovabb van folyamatosan finomitva, hogy tuti legyen. szoval egeszen biztosan sokkal tobb tenyezo van, mint a full haszontalan mvp, meg a korok aranya. ha a hs rate nem is, de az adr-ben szinte biztos vagyok, hogy benne van. en sem vagyok egy mad fragger, de az adr-em az elsok kozott szokott lenni, akkor is ha eppen fragben utolso vagyok. ha megis ugy erzed, hogy jobb vagy, mint a tarsaid, akkor valtoztass a jatekstilusodon, es ne a fragekre menj ra, mert ez a jatek nem arrol szol, ezert is van toppon mar majdnem 20eve.

    egy kis edit az elso mondatokhoz:

    biztos, hogy a kevlar a legelso amit megveszel a kor elejen? ha nincs penzed legalabb egy fustre+flashre, ne vegyel m4et, inkabb csak egy umpt. allj meg vagy guggolj le ak/m4-el ha losz.ne a foldet nezd. figyelj a hangokra (meg a radarra), mert tobb infot adnak mint a szemed

    ha ezt a 4-5 tanacsot betartod, es van 2 kulon kezed amivel tudod nyomogatni a billentyuzet gombjait, a masikkal meg mozgatni az egeret, akkor siman ki tudsz jonni silverbol :D
    es nem, nem szopatni akarok semmit, de vegigneztem most 3-4 meccset az ismerosoknek, es tenyleg eleg ennyi :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák