Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    válasz m_dawe #25968 üzenetére

    szia! ez nem az ,hogy megvetted a vanguradot és azért vagy átmeneti tiltásban? mivel megszabja az adott kiegészítő játék mikor milyen időközönként csinálhatod meg a pályákat??

    Na de erre visszatérve:
    Ugye megvettem a vanguard kiegészítőt és a vele járó küldetéseket is.
    Csinálgatom a küldetéseket, egyszer csak átmeneti eltiltás!!!! mi az anyád....
    Jó, mondom magamban, megyek egy másik részre ott folytatom a küldetéseket, csinálgatom csinálgatom, egyszer csak nem tudok egyik küldire sem belépni(nem tudtam elindítani) mondom mi az isten ez HELLO!
    Jobban szemügyre vettem a dolgokat!
    Megveszem a játékot hivatalosan, ha azért van eltiltás amit Xero írt Új accountos rankboosterek visszaszorítása a cél vele. Mondjuk akik komolyan csinálják azoknak úgyis van 10 szóval kb haszontalan.

    akkor elmennek a francba, nem azért vettem meg a játékot ,hogy bizonyos időközönként játsszak vele!!!(hanem amikor nekem kedvem szottyan!) ez nem volt leírva mikor megvettem a játékot!
    A másik, kihúzzák a lóvét az ember zsebéből, nem is baj, ez ezzel jár (ez a játékipar)de ha már megveszem a kiegészítő csomagot IS és a vele járó többi rész , akkor had csináljam már ahogy amikor jól esik, a francba is!
    Erre 2 nap van vissza a következő küldetés eléréséhez! MI VAN?
    lehet függő lettem (ha még szarul is megy) de ez nem fer szerintem!

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák