Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pr1mzejEE

    addikt

    válasz csurenzoo #22161 üzenetére

    A cb egy undorító világ volt. Volt olyan cod2-ben, hogy egy clan-t pcw-n megvertünk 14-6-ra tj-n, dw-n is eléggé kapták, majd rá 3 napra összekerültünk cb-n és megvertek minket. túl egyszerű lenne azt mondani, hogy nem vették komolyan a pcw-t. Hirtelen megtanultak játszani meg minden.
    Arról nem is beszélve, hogy sokan lószart nem lőttek, bénák voltak, mint a szar, de állandóan conflictoltak és úgy húzták be a meccseket.. (a szabály az szabály, tudom, de itt tök alapvető pitiáner dolgokra kell gondolni.)
    Ezért is sokkal tisztább ez a rendszer itt csében, itt nem köthetnek beléd hülyeségekbe, saját rangod van, mehetsz haverokkal stb. csak a 64 tick, ami rossz szerintem.

    Egyébként nemrég néztem egy meccset (llletve többet is:D), cache-nél sokszor kihangsúlyozzák, hogy nagyon védő map.
    Múltkor pl a magyar stream-en is.
    Szerintem mm-ből felesleges kiindulni, ott lehet t map is, ha a t-k ügyesebben támadnak, de a profik között, akik nagyjából egy tudással rendelkeznek, ugyanazon a szinten játszanak komoly taktikák mellett az már más szint.
    Múltkor talán a Virtuspro nyert 14-1-ről 16-14-re cache-n.

    [ Szerkesztve ]

    Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Új hozzászólás Aktív témák