Új hozzászólás Aktív témák

  • raggg

    senior tag

    válasz zoltannagy #10150 üzenetére

    Igen. Scope nem kötelező egyébként. A legegyszerűbb talán Shoothouse-on a kezdő utáni falra kiállni és az átellenes oldalon a falnál állókat lőni. Elég lélekölő :DDD Az "office" részben ha kiállsz az ablakba és a szembe oldali spawnt nézed, azt is beadja longshotnak, illetve a másik oldalon (junkyard) a középső kocsitól a spawn felé (a furnérlemezből épült kis házikó felé nézz).
    Amiket még én szoktam használni:
    Rust-on a cső teteje az antennás kisebb épület mögött (hordókról fel lehet ugrálni), vagy a középső torony teteje.
    Arklov peak-en a két kétemeletes ház közötti ablakok középen, vagy a temetőszerű mezős rész.
    Grazna Raid-en bármelyik utca keresztben illetve a nagy mező a teljes hosszában, ahol a lövészárkok vannak.
    Azhir Cave-n a barlang bejáratánál lévő megemelt homokzsákos rész
    Rammaza-n az "alagutas"/árkádos rész végén.
    Piccadillyn a ruhabolt emeleti sniper spotból szintén elég sokat bead.
    Crash-en a barber shop és a kilőtt ház között lehet próbálkozni, Vacanton pedig a hosszú folyosó (ahol jórészt a harc folyik általában). Ha a kint spawnolsz és felugrasz a kukára, a szemben lévő ajtónál jövőkre longshotot ad. Érdekes módon a másik oldalról kevesebbet szokott beadni (ha az ajtóból nézed a kilőtt ablakot).

    Sokan ajánlják longshotokra a ground wart de én a csillió sniper miatt *vára nem élvezem és időarányosan nem is sikerült több longshotot gyűjtenem, mintha csak 6v6-ot vagy 10v10-et játszanék.

    [ Szerkesztve ]

    ragklaatPS

Új hozzászólás Aktív témák