Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Integra #7994 üzenetére

    jó hát egy PS.es értékesítő nem válaszolna a bmw hazájában az durva lenne.ő érdekük.

    Más:

    Kicsit besasoltam a gyári magyar oldalra van egy összesített új árlista ami szeptembertől érvényes hát kb minden bömi árára rávertek +1.5 milliót :Y
    11.8ért egy 130i.t??..ugyanmááááár.....
    volt régen az a reklám 200 fölött 6.6 alatt tán valaki emlékszik rá 316i.re...most 8 milla a 316...de mire fel emelkedett ennyit....
    amik pesten tapossák az utat 5ösök dupla kipufogosok mind 6 hengeres ugye mind 15 milla vagy felette.....ha jól tudom nemrég volt totalcaron teszt hogy a beugró 5ös (520i) 10 alatt van na erre is rányomtak 1.5et most....
    egy xaros 320d is 10 guriga.
    Az M.es bmw.k árára meg kb 3-4 millió ráment pluszba..érthetetlen. az új 7es 25-30 milliótól kapható.régen már 20 alatt is bőven volt.
    de a leggázabb m6 kabrio 38 guriga...hülyék ezek???..annyiért már ferrari meg lamborghini van.és hiába szeretem a bmw.t azért egy ferrari csak 1 ferrari.

    Ja ma láttm a körúton egy x6 M.et :Y ..brutálisan néz ki. 555 ló a hivatalos oldal szerint. 34 milla. nem is tudom milyen moci van benne.tán az m3as V8asát fújták meg turbóval.

    A 2 új jövevény 5ös GT és az új z4nek van tán a legtűrhetőbb ára.

    nem tud mire fel emeltek ennyit.

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák