Új hozzászólás Aktív témák

  • NoZoli

    tag

    válasz Gsx-rr #52373 üzenetére

    "Milyen jo autot kapsz 10 millio alatt."
    Leaf 2, állami támogatással, már befigyelhet 10 alá. Aztán, e-Golf, Zoe... Állami támogatással, már egy Kona is kijön 10 alatt. Ha játszanak a kisebbek is, akkor Corsa-e, Citigoe, E-Up!, Smart. És ezek mind újak!

    "Ami mar normalis pl Kona az 11 tol kezdodik telen megfagysz benne mert nincs normalis futese."
    Nettó baromság! Miért nem normális fűtés az, ami 1 perc alatt meleget ad, a legnagyobb hidegben is?

    "Hatotav: te mirol beszelsz? Elmeleti dolgokrol? Nezd meg a 33 millios Jaguar tesztjet."
    Kit érdekel a 33 milliós Jaguar? Felejtsd már el! Szinte csak jobb ár-érték arányú elektromos autók vannak!

    "Nem eleg a 300 kilometer. Addig nem amig az embereknek luxus egyekkora kompromisszum es amig 50 percet kell varni a toltonel."
    Az emberek nagy részének még sok is az a 300 km, belenyugodhatsz!

    "Így a megadott névleges hatótávok Semmit nem érnek"
    Jah, mert nagyrészük nem igazán számol a rekuperációs fékezéssel. Városon belül, még túl is lehet teljesíteni a megadott hatótávot.

    "Neked siker az evi 1,5 szazalek eladott elektromos auto?"
    Ha azt nézem, hol tartott 5 illetve 10 éve, szerintem, nagy siker.

    "Hagyjuk mar. Aki normalisan gondolkozik es tenxleg hasznalja az autojat kirohogi ezt"
    Nem értem, ezzel mit akarsz mondani. Az emberek kis százaléka, aki tényleg oda és vissza is 500 km-t ingázik (lassan már csak ezeknél tudom elképzelni, hogy normálisan gondolkodva belső égésűt vesz), kiröhögi, hogy növekednek az elektromos autó eladások? Miért is? Azért, mert nem az ő igényeire van szabva, akkor ki kell röhögni, el kell ítélni még azokat is, akiknek tökéletes megoldás? Gyermeteg gondolkodás ez, nem gondolod?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák