Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    Üdv. 3,5-4 col közti méretben kellene valami kínai webshopos csoda okostelefon lehetőleg frissebb androiddal
    20K alatt (áfa, vám nélküli árra gondoltam) Van valami ajánlott darab jelenleg vagy ennyiért lehetetlen küldetés ? Lehetőleg 2 magos, gondolom az pörgőseb mint az egy magos. Asszony vett egy samsung gt s5360 használtan 10ért és persze kaksi, hiába mondtam neki hogy inkább KÍNAIT vegyünk (bár az is kínai :D) Volt egy Atab 5-je akár ez is megfelelne sebességre-tudásra, csak túl széles neki , így most nekem lett okostelóm , bár sosem akartam de végülis egész jól kihasználom. Dual sim nem fontos de végülis nem baj ha az...
    Vodafonban nézegette a Vodafone Smart 4 et de nem tetszett neki a kijelző (nekem meg az ára előfizu nélkül) meg a Galaxy Trend Plus-t az jobban tetszett neki szóval ha lenne valami hasonló 20ért nagyon meg lennék elégedve vele. Mondtam hogy 30+ ért kapna 4 magost is.
    Most be szeretném bizonyítani hogy igenis nekem volt igazam, miért nem hallgatott rám elsőre :) Szóval fontos, pls help :D
    Általános felhasználás a cél, multimédiábol max mp3, rádió , GPS nem lényeges ha nem tökéletes. Szóval egy alap de már használható Androidos készülék lehetőleg olcsón.

Új hozzászólás Aktív témák