Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz Graphics #66948 üzenetére

    Persze, ennyiért én sem vártam csodát, tudom mi van a pakliban, de akkor írhatták volna, hogy ezek a "másodosztályúbb" szerkezetek :)

    Pár szó a kütyüről, ahogy kérdezted:

    Alapvetően a kamera szokásos kínai szintet hoz kb., sötétebb helyen silány egyenesen (de ez mind szubjekció persze...)

    A képen látható "hupli" a fő baja a készüléknek, plusz a hangerőgomb alsó fele nem passzentos nagyon, ezért nehéz "érezni" a megnyomását, nem figyel ki a házból kellőképpen (a hang fel az éppen jó...). Figyelhettek volna jobban a minőségellenőrök és az összeszerelők is. A huplit nem lehet lenyomni, a teljes rést ragasztó tölti ki, nincs hova lenyomni a digitizert. Szét kell szedni a javításhoz kb.... később erre sor kerülhet ha kapok némi refundot...

    Az elején egyszer bevadult és érezhetően szívta az akksit az android system, restart megoldotta a problémát, látszólag nem merül fergeteges tempóban a kis akksi nem para, de a huawei y300 nál tán hamarabb merül (elsőre). Ki kéne pucolni a bullshit gyári progikat a rendszerből felteszem, de nem értek hozzá eléggé, félek belepiszkálni. Az értesítési sávba is kínai szlogeneket lök néhány app.

    A hátlap nem masszív, inkább gyenge, de nagyon nem recsegős, ám minden leszedésnél félek, hogy mikor töröm le a füleit...

    Dizájnra tetszetős a szélét be lehet nézni fémnek simán.

    Sebességre nekem nagyon tetszik, semmi akadás egyéb, játékot még nem próbáltam, de böngészni élmény a kisebb kijelzős 512 mb ramos Y300 után... csak úgy suhan, szerintem erőre nincs vele gond...

    A kijelzőnek tényleg jó betekintési szögei vannak, IPS panelhez méltó. Pixelhiba nincs, ami nagy plusz, ám háttérvilágítás egyenetlenség alul látszik picit, plusz felül az előlapi kamera alatt egy fura anomália van ("IPS glow" szerű, de inkább csak a konstrukció nem a legjobb és valami illesztés miatt ott nagy a beszűrődés, vagy nem első osztályú a panel). Ettől függetlenül ez még jó szerintem.

    A gps a már bemutatott, nekem éppen jónak néz ki, de élesbe nem teszteltem, nem is fogom, nincs rá szükségem.

    Előre kiteszteltetni nekem nem sikerült, egy apró kérésem lett volna a csomaggal kapcsolatban, arra is az lett a válasz, hogy bocsi már feladtuk, pedig írtam a paypal note részébe is, plusz ezer emailt küldtem nekik. Óriási forgalom mellett egy vevő egyéni igénye nem oszt nem szoroz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák