Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz kmarci25 #62906 üzenetére

    Egyetértek.
    Én anno a lányomnak vettem egy ilyen telefonos karórát. 85 USD volt az ára.
    - sehol nem írták, hogy ez egy gyereknek nagy.
    - sehol nem írták hogy torz az egész fostalicska úgy hangszóróban mint mikrofonban
    - sehol nem írták, hogy elég nehéz felprogramozni.
    - sehol nem írták, hogy elég nehéz használni is
    - sehol nem írták, hogy a micro usb töltője nagyon bent van, csak a hozzávaló a jó
    - sehol nem írták, hogy fél év után kidobhatod, mert szétmegy a belső usb csatija, és 2 hónap után már az usb-t takaró műanyag pöcök is letörik.

    Ellenben mindenhol hűdefaszahűdejó-t lehetett csak olvasni.

    Na akkor jöttem meg a kínai noname cuccokból, és vettem a lányomnak inkább 15-ért feltöltős dominóssal egy Samsung S5360-as okostelót. Az még mindig megy, és szereti.

    Ha azt veszem, hogy a 85 dolláros+Áfa telefonos karóra plusz a Samsung okosteló együtt mennyibe került, akkor a kettő árából mégjobb telefont kaphatott volna.

    És ahogy itt a fórumon olvasom, elég sokan estek már pofára noname/klón androidos telefonnal is.

    Nem szabad a kínai olcsóság csapdájába beleesni, mert ami nagyon olcsó az többnyire vagy szar, vagy nem él sokáig.

    Szóval inkább gyűjteni még, és venni valami márkás telefont, amiről vannak halomban mindenféle visszajelzések, mert mondjuk már fél éve veszik a népek. Akkor már nincs zsákbamacska, meg csalódás sem.

Új hozzászólás Aktív témák