Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz #79335424 #52522 üzenetére

    Fogalmam sincs hogy mifele okossag van benne. En nem fogom hasznalni soha az mhl-t sem az otg-t.

    Kis teszt a geprol:
    Kulsore nem nez ki rosszul, de recseg ropog a hatlapja, ami engem nagyon zavar.
    Gyarilag van rajta kijelzovedo, bar ezt nem ertem miert, mert allitolag karcallo uvege van.
    Meretek es tomeg: 142mm x 71mm x 10mm (kameranal 11), 177gramm, akku 56gramm
    Kijelzo ips, nezesi szog a legjobb mint amit eddig lattam ips-ben. Szinek ok, fenyero ok.
    Kamerara eloszor nem tunt sokkal jobbnak az atlag kinai szaroknal, de most az osszehasonlito tesztemben eleg jonak tunik. Videoban jobb a helyzet, a fokuszt nagyon gyorsan elkapja es csak akkor valt fokuszt ha nagyon szukseges, ezert nincs az a gond vele mint az atlag kinai szarokkal, hogy allandoan fokuszalgat es a felvetel fele homalyos nezhetetlen. Szoval videoban szerintem atlagon feluli.
    Vaku hulladek.
    Gps mokolas nelkul 26mp alatt fogott be 6 holdat internet segitseggel, pontossagnak 4,8m ir, gyakorlatban nem teszteltem.
    Wifi oke, nem rosszabb mint a galaxy s2 de nem is jobb.
    Hangja a telefon hangszoroban oke, a kulso hangszorot kisse halknak talalom de meglepetes volt szamomra hogy egy kis mely hang is jon ki belole.
    A rendszer eleg gyors de neha azt tapasztalom, hogy nem reagal elso erintesre, olyan mintha le lenne fagyva, es csak 2.-3. erintesre reagal.
    Netezes szemmel lathatoan gyorsabb mint a galaxy s2.
    Jatszani nem szoktam, errol nem tudok nyilatkozni.
    Antutu:

    Akksi uzemido:

    Kijelzoido:

    Amugy a kijelzon talalt valami hibat egy masik neo tulaj, megneztem es nalam is ugyanaz van.
    A masik neo tulaj csinalt rola videot, itt van.
    Nem tudom mi ez, de nem akarok kockaztatni egy kijelzo cseret, ezert emiatt vissza akarjuk kuldeni mindketten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák