Új hozzászólás Aktív témák

  • smilecat

    aktív tag

    DHL:

    Én is ilyesmivel küzdök, nekem a Svédeken keresztül Németországba közlekedett a csomagom a TR szerint.
    Friday, July 20, 2012 at 12:43
    Origin Service Area: BIELEFELD - DETMOLD - GERMANY
    Destination Service Area: VAESTERAAS - Koping - SWEDEN

    Viszont rákérdeztem ez hogy is lehet mert a dátum Júl 20! én meg nemrég rendeltem, az infok szerint régebben is előfordult azonos TR szám kettő vagy több csomag esetében. A csóka azt mondta ez lustaságból ered, (kapják be) de ha feladták, mindkét vagy több csomagnak látszódnia kell a rendszerben.(DHL-es faszi az információ forrása
    Utánanéztem és tök igaza volt, még nem adták fel csomagot csak TR számot kapott az oldalon meg előkészítés volt a csomag státusza.
    Ez a Fastcartdech oldalán történt.
    Na itt is rákérdeztem mi a helyzet a csomagommal, ezt kapta m válaszul:

    Dear value customer:
    sorry for delay,but your phone need to be upgraeded so we send it back to the factory for upgrading,we think it is good ,since it can be improved 15%,it take a week or so ,once we get it we will send you as soon as possible,hope you can kindly understand.thanks and have a nice day

    Tehát vagy nincs nekik raktáron, vagy most kapják meg a 4.1-es android rendszert a telefonok, vagy akkorra ígértek nekik egy új szállítmányt csak nincs bőr a pofáján ezt bevallani, ezért inkább ködösítenek, mellébeszélnek.
    Ez egy: HDC Galaxy i9300 S3 Plus teló amit a lányomnak rendeletem, és nem is tudom őt másra rábeszélni :D
    Most próbálom egy BLUEBO 9300-ra "becseréltetni", állítólag az van nekik, és ha jól néztem ugyanazt tudja mint a HDC Galaxy.

    Na ennyi a kalandom a Fastcardtech/DHL párosnál. Ha van fejlemény írjak, vagy nem érdekli itt a népet az ilyen szösszenet? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák