Új hozzászólás Aktív témák

  • Sol@

    tag

    válasz hungobungo #5109 üzenetére

    Szia köszi a választ!

    Az, hogy miért arra nincs igazán válasz csak tesztelni akartam a gépet, hogy hol vannak a határok (sztm még 5 perces filmet sem néztem telefonon soha) Illetve gondolkodtam dlna-n mert nem lenne rossz dolog aztán rájöttem hogy ne akarjak már ennyire technomán lenni (pedig de) de oda találni lejátszót ami át is löki és még hardveresen dekódol is na hagyjuk...

    Sajna az a baj hogy semmilyen neon vagy vfpv2 codec nem dekódol hardveresen ha bepipálom vagy el sem indul a film vagy nincs változás mert nem hajtja meg semelyik lejátszónál nem működik azért kértem segítséget hátha van valakinek tapasztalata, hogy ne szoftver hajtsa már szegényt... :S

    Ne érts félre nem a win mellett akartam beszélni(a főzött rom csak 1 példa volt ami hirtelen beugrott, irhattam volna wifi drivert stb), csak eszembe jutott, hogy kb most is ugy viselkedem mint 5-6 éve amikor meg akartam tudni mit lehet kihozni max 1 készülékből(mennyivel átléptük azokat a határokat...) :) gondolom a 2. 3. android után már nem leszek ilyen lelkes működjön azt kész... :D

    Kamerával sajnos tudom, hogy ennyi amennyi csak hátha (remény hal meg)

Új hozzászólás Aktív témák